15 Ekim 2012 Pazartesi

#açılsaturnaçıl#


Dünya’nın ilk ‘Future Store’ konseptli Saturn’u, İstanbul Marmara Park Beylikdüzü’nde 18 Ekim 2012 Perşembe günü saat 06:00’da açılıyor.

#açılsaturnaçıl# etiketiyle 16 Ekim’e kadar en fazla tweet atan ilk 40 kişi, açılıştan bir gün önce mağazaya girerek, açılış kampanyalarından yararlanma fırsatı yakalayacak. Hemen tweet atmaya başla, şansı hemen yakala.

İstanbul Marmara Park Beylikdüzü’nde yer alan, 3.700 metrekareyi aşan alanı ile Türkiye’nin 6. Saturn’u, 60.000 yeni ürünle 18 Ekim 2012 Perşembe günü sabah saat 06:00’da yine özel ve iddialı kampanyası, çılgınlığa varan iddialı fiyatları ile açılacak.

Açılıştan önce, 17 Ekim 2012 Çarşamba günü sabah saatlerinde mağazaya gelerek, açılış gününün kuyruğuna girmeden, televizyondan bilgisayara, cep telefonundan beyaz eşyaya, küçük ev aletlerinden navigasyona kadar binlerce ürüne çılgın fiyatlarla ulaşabilecek 40 kişiden biri olabilmek için tek yapmanız gereken, tweet atmak.

http://twitter.com/SaturnTurkiye adresine #açılsaturnaçıl# etiketiyle en fazla tweet atan bu şanslı 40 kişi, aynı zamanda Dünya’nın ilk ‘Future Store’ konseptli Saturn’unu da ilk gören 40 kişi olmuş olacak.

En yeni teknolojiyi uygun fiyatlarla sunan Saturn, sosyal medyada da teknoloji severlerle buluşmaya hız kesmeden devam ediyor. http://www.facebook.com/SaturnTurkiye  Facebook sayfasından ve https://twitter.com/SaturnTurkiye twitter hesabından Saturn hakkındaki son gelişmelere ve kampanyalara ulaşabilirsiniz.

Tüm teknoloji severler, İstanbul Marmara Park Beylikdüzü Saturn açılış kampnayasının bilgilerini, bu şekilde sosyal medyadan da anında takip edebilecekler.
 Saturn Hakkında
Saturn, ilk mağazasını 1961 yılında Almanya’nın Köln kentinde açtı. Bugün Türkiye, Avusturya, İtalya, Polonya, Macaristan, İspanya, Hollanda, Belçika, Lüksemburg, İsviçre ve Rusya’da mağazaları bulunan Saturn, Avrupa çapında 240’a yakın mağazasıyla, ortalama 45.000 ürün çeşidiyle teknoloji tutkunlarına hizmet vermektedir. Saturn, Avrupa’nın bir  numaralı elektronik perakendecisi konumunda bulunan Media Markt’ın kardeş kuruluşudur.
16 ülkede 890’ı aşkın mağazası ve 60.000’e yakın çalışan sayısı ile Avrupa’nın bir numaralı elektronik perakendecisi konumunda bulunan Media-Saturn Holding’in bünyesinde yer alan Saturn’un sahip olduğu başarının temelinde düşük fiyatlı markalı elektronik ürünlerden oluşan benzersiz ürün seçenekleri, yetkin personel, mükemmel hizmet ve merkezi olmayan organizasyon yapısı yatmaktadır. Her genel müdür kendi mağazasında hisse sahibidir ve sunulan ürünlerden, bunların fiyatlandırılmalarından, personelden ve pazarlamadan bizzat sorumludur.
Saturn’un 18.000 metrekare satış alanında yaklaşık 100.000 ürün çeşidini tüketicilerle buluşturan Hamburg mağazası, dünyanın en büyük elektronik ürün mağazası unvanını taşımaktadır.  Saturn’un Türkiye’deki ilk mağazası 2009 yılında Forum İstanbul/Bayrampaşa’da açılmıştır. 2011 yılına hızlı bir giriş yapan Saturn, Demirören İstiklal Alışveriş Merkezi’nde yer alan Saturn Taksim mağazası, Saturn Marmara Forum/Bakırköy mağazası, Saturn Şişli Trump Towers mağazası ve İzmir Gaziemir mağazasının ardından İstanbul Beylükdüzü Marmara Park mağazasının açılması ile Türkiye’deki mağaza sayısı 6‘ya yükselmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.